Przejdź do treści
Fizjoterapeuta - mgr spec Anita Makuła-Noworyta

O mnie

Jestem doświadczoną fizjoterapeutką ze specjalizacją Fizjoterapii. Posiadam doświadczenie w rehabilitacji zarówno dzieci jaki i dorosłych pacjentów. Ukończyłam wiele szkoleń oraz nadal poszerzam swoją wiedzę z zakresu fizjoterapii.

Terapia Manualna

Terapia manualna jest antidotum na problemy zdrowotne, często wynikające z braku ruchu i nadmiaru przeciążeń, jakie aplikuje nam współczesny tryb życia. W przypadku bólów krzyża, dyskopatii, rwy kulszowej, stanów przeciążeniowych, terapia manualna przynosi szybkie i spektakularne efekty.

rehabilitacja terapia manualna
rehabilitacja metoda McKenzjego

Metoda McKenziego

Metoda McKenziego służy do diagnozowania i leczenia zespołów bólowych kręgosłupa. Szczegółowe badanie, diagnostyka pozwala na kierowanie pacjentów do poszczególnych zespołów klinicznych oraz opracowanie przez fizjoterapeutę precyzyjnych zadań dotyczących ćwiczeń z określonej pozycji i kierunków powodujących zniesienie, zmniejszenie lub centralizację bólu.

rehabilitacja masaż terapeutyczny

Masaż

Masaż leczniczy, masaż powięziowy, masaż punktów spustowych i masaż relaksacyjny. Masaż to najlepsza forma przygotowania tkanek do zabiegów tj. terapii manualnej, ćwiczeń oraz stretching’u …

UWOLNIENIE EMOCJI – Terapia czaszkowo krzyżowa

Terapia czaszkowo krzyżowa to rodzaj osteopatii. Terapia ta prowokuje organizm do wyrzucenia stresu i niekorzystnych emocji. Pacjent podczas zabiegu doświadcza całkowitego rozluźnienia zarówno na poziomie ciała jak i ducha.

Kontakt

Fizjorodzina gabinety
600 672 603